قیمت-لوله-گازی
قیمت لوله گازی
شنبه, ۲۲ام خرداد ۱۴۰۰
قیمت-لوله-گلخانه ای
قیمت لوله گلخانه ای
شنبه, ۲۲ام خرداد ۱۴۰۰

قیمت لوله گالوانیزه

قیمت-لوله-گالوانیزه

لوله گالوانیزه چیست؟

لوله گالوانیزه یا لوله آهنی سفید، یکی از انواع لوله ی درزدار از جنس فولاد نرم می باشد این نوع لوله ها با فلز روی آبکاری شده است. به طور کلی لوله های گالوانیزه با توجه به اینکه در برابر خوردگی، زنگ زدگی و اسیدها مقاوم هستند یکی از پرکاربردترین و رایج ترین لوله های مورد استفاده در صنعت هستند. همچنین لازم به ذکر است که دو سر ابتدایی و انتهایی لوله گالوانیزه گرم و سبک بعد از عملیات آبکاری رزوه می شود.

در ادامه می خوانیم:

✅ انواع لوله گالوانیزه

✅ قیمت لوله فولادی گالوانیزه

✅ خرید لوله گالوانیزه 

✅ ویژگی های لوله گالوانیزه

✅ مواد تشکیل دهنده لوله گالوانیزه

قیمت لوله گالوانیزه و ویژگی این لوله ها، همواره یکی از دغدغه های اصلی مشتریان و فعالان این صنعت بوده است. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که قیمت لوله گالوانیزه گرم و سبک با توجه به نوع محصول تولیدی، از تنوع بسیار زیادی برخوردار است.

قیمت لوله گالوانیزه به نسبت ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. این نوع لوله ها  را می توانید در محیط های مسکونی، آموزشی، اداری، کارگاه های صنعتی  و ...مشاهده کنید. در ابتدا برای خطوط آبرسانی استفاده می شدند اما با گذشت زمان کاربرد آنها نیز افزایش یافت.

معمولا برای جلوگیری از آسیب های محیطی مانند زنگ زدگی، لوله های گالوانیزه را در مواد روی فرو می برند تا یک پوشش محافظتی روی لوله ایجاد شود. مواد روی بهترین گزینه برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی است.

فولاد گالوانیزه را می توان به صورت لوله محکم درآورد، ماده ای که در برابر خوردگی ناشی از قرار گرفتن در معرض آب یا عناصر مقاومت می کند. این مواد برای لوله های آبرسانی یا به عنوان یک لوله قوی برای کاربردهای بیرونی گزینه مناسبی است.

این نوع لوله در فعالیت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. قبل از ۱۹۷۰، از فولاد گالوانیزه برای ساخت لوله های آبرسانی و همچنین برای سیستم برق رسانی استفاده می شد.  همچنین از آن ها در مواردی که مقاومت فولاد مورد نظر است مانند ستون های نرده و ریل، داربست و به عنوان نرده های محافظ، در مصارف بیرونی استفاده می شود.

انواع لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه را می توان در دو دسته گرم و سرد دسته بندی کرد که از نظر قیمت لوله گالوانیزه گرم با لوله های گالوانیزه سرد تفاوت هایی دارد، البته این دسته بندی به ساختار لوله اشاره دارد و مربوط به روش تولید لوله است. تفاوت لوله گالوانیزه گرم و لوله گالوانیزه سرد در آن است که برای ساخت لوله گالوانیزه گرم لوله ها را به صورت کامل در موادی از روی وارد می کنند تا لوله ها سطحی براق و منعکس کننده داشته باشند. اما برای تولید لوله گالوانیزه سرد ابتدا لوله ها را با  محلول الکترولیت روی می پوشانند تا لوله ها رنگی مات داشته باشند، همچنین ضخامت آن کمتر از روش گرم است.

قیمت-لوله-گالوانیزه-شهرلوله

علاوه بر این لوله گالوانیزه از نظر وزن به سه دسته زیر تقسیم می شود:

 • لوله گالوانیزه سنگین
 • لوله گالوانیزه سبک
 • لوله گالوانیزه متوسط

توجه داشته باشید که فرآیند گالوانیزه معمولاً هزینه کمتری نسبت به سایر روش های محبوب محافظت در برابر لوله دارد. این موضوع به این دلیل است که روش های دیگر معمولاً به نیروی کار زیادی احتیاج دارند، در حالی که گالوانیزه سازی به کار فیزیکی کمتری نیاز دارد. در عین حال، عمر مفید لوله فولادی گالوانیزه نیز بسیار زیاد است. این مواد می توانند بیش از ۵۰ سال در بسیاری از مناطق روستایی و بیش از ۲۵ سال در محیط های شهری و ساحلی که به شدت در معرض خطر است استفاده شوند. در نتیجه، هزینه های نگهداری و قیمت لوله گالوانیزه کمتر است.


برای خواندن مطالب درمورد قیمت لوله گازی میتوانید:

قیمت-لوله-گالوانیزه-شهرلوله

فاکتورهای زیادی وجود دارد که می تواند بر قیمت لوله گالوانیزه تأثیر بگذارد، به عنوان یک تولید کننده پیشرو در لوله های فولادی ضد زنگ گالوانیزه در کشور، ما سعی می کنیم قیمت مناسب و دقیق برای مشتریان ارائه دهیم.

 ما فکر می کنیم سه فاکتور اصلی و تاثیر گذار بر بر قیمت لوله گالوانیزه وجود دارد، قیمت مواد اولیه، فن آوری تولید و همچنین اندازه و ابعاد، برای تولید کننده، قیمت مواد تحت کنترل نیست، ما فقط تولید فنی را بهبود می بخشیم و هزینه را کاهش می دهیم همانطور که می توانیم بهترین قیمت را ارائه دهیم، با سایر تامین کنندگان در سراسر جهان رقابت کنیم.

وقتی صحبت از قیمت لوله گالوانیزه می شود، طبیعی است که فناوری تولید لوله های فولادی اولین باشد. امروزه، الزامات زیست محیطی تأثیر زیادی در قیمت لوله های فولادی به ویژه برای لوله های فولادی گالوانیزه گرم و سرد دارد. با در نظر گرفتن شرایط تکنولوژی تولید لوله های فولادی، قیمت لوله های گالوانیزه کاملاً متفاوت است.

کاربرد لوله های فولادی مانند مانند لوله های گالوانیزه در زندگی روزمره ما بسیار گسترده تر است، اما تولید و پردازش لوله های گالوانیزه در زمینه های مختلف متفاوت است. شما می توانید از بازار لوله های فولادی فعلی، قیمت لوله گالوانیزه را استعلام بگیرید.

قیمت لوله فولادی گالوانیزه

لوله های فولادی گالوانیزه به طور گسترده ای در زمینه ساخت و ساز مورد استفاده قرار گرفته اند و این بازار به دلیل ویژگی های خوب و عملکرد بالا، هزینه آن را شناخته است. همانطور که همه ما می دانیم، لوله های فولادی مختلف قیمت مختلفی دارند. بنابراین عوامل موثر بر قیمت بازار کدامند؟ آیا اطلاعات بیشتری در مورد قیمت لوله های فولادی می دانید؟ به طور کل ، قیمت لوله های فولادی گالوانیزه می تواند بر تصمیم نهایی گرفته شده توسط خریدارانی که تقاضای آنها کاملاً جدی است، تأثیر بگذارد و همچنین مقدار سفارشات لوله را تعیین می کند. بنابراین دانستن چیزی در مورد قیمت لوله گالوانیزه بازار بسیار ضروری است.

قیمت-لوله-گالوانیزه-شهرلوله

هزینه های مختلفی از جمله هزینه تجهیزات، هزینه مواد و هزینه انرژی، بر کل قیمت قیمت لوله گالوانیزه تأثیر می گذارند. انتخاب نوع لوله به کاربرد نهایی کاربر بستگی دارد، البته قیمت یک فاکتور مهم است، قیمت مناسب برای تولید کنندگان و خریداران مفید است.

خرید لوله گالوانیزه 

برای خرید لوله گالوانیزه با کیفیت و ارزان قیمت، بهتر است به مراکز معتبر و نمایندگی فروش مراجعه کنید، تا لوله گالوانیزه را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه کنید.

شما می توانید این محصولات را به شکل اینترنتی نیز به راحتی سفارش دهید، در خرید آنلاین لوله گالوانیزه نیازی به مراجعه حضوری شما نیست و محصول مورد نظر بعد از ثبت سفارش و پرداخت آنلاین برای شما ارسال می گردد.


برای خواندن مطالب درمورد قیمت لوله داربستی میتوانید:

ویژگی های لوله گالوانیزه

 • درزدار بودن آنها
 • جنس لوله های گالوانیزه گرم و سبک از آهن سفید نورد یا فولاد نرم می باشد.
 • این نوع لوله ها دارای مقاومت کمتری در مقایسه با لوله های آهنی هستند.
 • قطر داخلی این نوع لوله های گالوانیزه از 1.2 تا 6 اینچ و ضخامت آن ها 2 و 2.5 اینچ است.
 • لوله های گالوانیزه گرم و سبک دارای طول عمر بیشتر از 50 سال هستند.
 • این لوله ها دارای مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی هستند.
 • این نوع لوله ها دارای ساختاری واحد هستند که باعث بالا رفتن استحکام و مقاومت در برابر ضربات می گردد.
 • کلیه اسیدهایی که خورنده فلز روی هستند باعث تخریب این نوع لوله های گالوانیزه می شوند.

مواد تشکیل دهنده لوله گالوانیزه

همانطور که می دانیم، لوله گالوانیزه از عناصر شیمیایی مختلفی تشکیل شده است، معمولا برای تولید مدل های مختلف لوله گالوانیزه،  این آلیاژها را تصفیه کرده و به شکل فولاد ضد زنگ در می آورند، این عناصر شامل سیلیکون (Si)، منگنز (Mn)، فسفر (P)، گوگرد (S)، کروم (Cr)، نیکل ( Ni)، مولیبدن (Mo)، تیتانیوم (Ti)، مس (Cu) و دیگر عناصر است که بعد از تولید به واسطه مواد روی کاملا ضد زنگ می شوند.

قیمت-لوله-گالوانیزه-شهرلوله

نکته مهم 

ما به عنوان یک تامین کننده معتبر لوله گالوانیزه در کشور، عوامل اصلی و تأثیر گذار بر قیمت لوله گالوانیزه را مربوط به این موارد می دانیم، قیمت مواد (قیمت فولاد ضد زنگ)، تکنولوژی ساخت (جوش داده شده و بدون درز) و اندازه لوله و ضخامت آن. البته عوامل دیگری مانند، ارائه قیمت رقابتی، خدمات اضافی، پرداخت، برش نیز بر قیمت انواع لوله گالوانیزه تاثیر می گذارد.

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تمامی نکات ضروری در مورد قیمت لوله گالوانیزه و عوامل موثر در تعیین قیمت آن را برای شما عزیزان ارائه کنیم. اگر برای انتخاب محصول موردنظر خود با قیمت مناسب مردد هستید. پیشنهاد ویژه ما به شما عزیزان مراجعه به سایت شهر لوله است. شهر لوله به عنوان اولین مرجع فروش آنلاین لوله و یکی از معتبرترین مراجع فروش لوله محسوب می شود. شما می توانید با مراجعه به سایت شهر لوله به منظور بهترین انتخاب با توجه به نیازها و اولویت های خود، ابتدا از نکات تخصصی ارائه شده در این سایت استفاده نمائید و سپس محصول موردنظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انتخاب نمائید.

لطفا برای تماشای ویدئو زیر فیلتر شکن خود را روشن کنید.

 

سوالات متداول

1انواع لوله گالوانیزه ؟
لوله گالوانیزه را می توان در دو دسته گرم و سرد دسته بندی کرد
2از نظر وزن لوله گالوانیزه به چند دسته تقسیم می شود؟
لوله گالوانیزه سنگین
لوله گالوانیزه سبک
لوله گالوانیزه متوسط
3عوامل تاثیر گذار بر قیمت لوله گالوانیزه چیست؟
سه فاکتور اصلی و تاثیر گذار بر بر قیمت لوله گالوانیزه وجود دارد، قیمت مواد اولیه، فن آوری تولید و همچنین اندازه و ابعاد، برای تولید کننده

گالری عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *