لوله سیمان آزبست
لوله سیمان آزبست (A/C)
یکشنبه, ۵ام بهمن ۱۳۹۹
لوله-آهن-فرفورژه
لوله آهن فرفورژه
یکشنبه, ۵ام بهمن ۱۳۹۹

فرآیند گالوانیزه

فرآیند گالوانیزه

فرآیند گالوانیزه گرم که با غوطه وری ماده همراه است ، یک فرآیند متالورژیست که به محافظت از مواد فولادی در برابر خوردگی ناشی از قرار گرفتن در معرض هوا در محیط های سخت کمک می کند. این مقاوت را می توان از طریق انواع فرآیند گالوانیزه به دست آورد و از مواد در طول زمان محافظت می کند و در عین حال خواص آنها بدون تغییر حفظ می شود.
فرآیند گالوانیزه داغ شامل غوطه ور شدن محصولات فلزی در یک وان از جنس روی مذاب است. این باعث ایجاد یک واکنش متالورژی می شود که لایه های خارجی هر دو فلز را به هم پیوند می دهد و یک سطح همگن و بسیار مقاوم ایجاد می کند.
بیش از 150 سال به عنوان بهترین وسیله برای محافظت از فلز در برابر خرابی انتخاب شده است ، گالوانیزه غوطه وری گرم امروزه بیشتر به دلیل قابلیت انعطاف پذیری و پایداری آن ترجیح داده می شود. همچنین طول عمر محصولات و هزینه کلی سرمایه گذاری کمتر را تضمین می کند.
کارخانجات گالوانیزه گرم آبکاری برای گالوانیزه سازی مواد مختلف ساخته شده است.
این برنامه گالوانیزه با توجه به عوامل مختلف طراحی شده اند:
نوع موادی که باید گالوانیزه شوند
بهره وری مورد نیاز
درجه اتوماسیون
مناطق موجود
بودجه
بر اساس این عوامل ، SIRIO به همراه مشتری بهترین نوع سیستم چیدمان و مدیریت (دستی ، نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک) را انتخاب می کنند.
کارخانه های گالوانیزه داغ ، سانتریفیوژی دارد که به منظور گالوانیزه کردن تمام محصولات کوچکی است که پس از غوطه ور شدن در کتری گالوانیزه برای از بین بردن بیش از حد روی (برای مثال مهره ها ، پیچ و مهره ها ، واشرها ، میله های کراوات و غیره) باید سانتریفیوژ شوند.
برنامه‌های گالوانیزه با توجه به عوامل مختلف طراحی شده اند:
نوع موادی که باید گالوانیزه شوند
بهره وری مورد نیاز
درجه اتوماسیون
مناطق موجود
بودجه
بر اساس این عوامل ، SIRIO به همراه مشتری بهترین نوع سیستم چیدمان و مدیریت (دستی ، نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک) را انتخاب می کنند.
همچنين امكان افزودن برخي از ماشين آلات به گالوانيزه و عمليات سانتريفوژ بعدي وجود دارد. به این ترتیب مشتری می تواند با استفاده از همان مخازن پیش تصفیه و همان کوره گالوانیزه ، کار عمومی و همچنین اقلام کوچک را گالوانیزه کند و هزینه مناسب تری را بپردازد.
کارخانه های گالوانیزه داغ لوله کاملاً اتوماتیک بوده و امکان گالوانایز لوله های آب / گاز با قطر 1/2 "تا 8" و طول آنها از 4،5 متر تا 7،5 متر را می دهد. برنامه‌های گالوانیزه داغ لوله ها بسیار کارآمد هستند و به شما امکان می دهند برای هر قطر لوله در حال تولید یک تولید ثابت و مداوم داشته باشید. دستگاه گالوانیزه اتوماتیک برای لوله ها به مجموعه کاملی از تجهیزات مناسب برای پوشش دادن طیف وسیعی از لوله های گالوانیزه مجهز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *